Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni informativni dogodek na tematiko Obzorja Evropa

Evropska projektna pisarna Univerze v Göttingenu bo v četrtek, 22. 7. 2021, med 10:00 in 11:00 organizirala krajši informativni dogodek, kjer bosta predstavljena program Obzorja Evropa in možnosti sodelovanja v skupnih raziskovalnih projektih.

Prijava: spletni prijavni obrazec.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Referat za dodiplomski študij

Prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest (samo za izredni študij) na dodiplomskem študiju (1. stopnja)