Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletna poletna šola na tematiko podatkovne znanosti

Odbor za podatke v znanosti in tehnologiji (CODATA) in mednarodno združenje za raziskovalne podatke Research Data Alliance (RDA) organizirata poletno šolo na tematiko podatkovne znanosti, ki je namenjena predvsem raziskovalcem in raziskovalkam na začetku kariere (magistrski študij do treh let po doktoratu). Spletna poletna šola bo potekala v obdobju med 6. septembrom in 5. novembrom 2021.

Prijava: spletni prijavni obrazec.

Program in več informacij: spletna stran organizatorja.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Referat za dodiplomski študij

Prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest (samo za izredni študij) na dodiplomskem študiju (1. stopnja)