Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Ponovno zaračunavanje zamudnine in stroškov pošiljanja gradiva od 1. 6. 2021 dalje

Knjižnice OHK FF bodo 1. 6. 2021 pričele ponovno zaračunavati zamudnino v skladu z veljavnim cenikom. Vabimo vas, da izposojeno gradivo pravočasno (do 31. 5. 2021) vrnete oz. mu podaljšate rok izposoje. Zamudnina se bo zaračunavala izključno za obdobje normalnega delovanja knjižnic: do 13. 3. 2020, od 15. 6. do  23. 10. 2020 in od 1. 6. 2021 dalje.

Od 1. 6. 2021 se pošiljanje gradiva po pošti zaračuna vsem članom knjižnice OHK po veljavnem ceniku (stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke – do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za arheologijo

Poletni urnik knjižnice

Razpis za nove asistente slovenščine v šolah na avstrijskem Koroškem