Znanstvenoraziskovalni inštitut

Obvestilo v zvezi z evalvacijo Javnega razpisa za sofinanciranje raziskovalnih projektov za leto 2021

Za prijave na Javni razpis za (so)financiranje raziskovalnih projektov za leto 2021 je ocenjevalni postopek s strani tujih recenzentov zaključen.

Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije bo rezultate javnega razpisa objavila predvidoma konec avgusta 2021, po izvedbi mednarodnega ocenjevalnega panela, ki je načrtovan med 16. in 19. avgustom 2021.

Pričetek sofinanciranja izbranih projektov je predviden za september 2021.

Rokovnik za izvedbo javnega razpisa je objavljen na priloženi spletni povezavi.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Referat za dodiplomski študij

Prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest (samo za izredni študij) na dodiplomskem študiju (1. stopnja)