Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Enoletni dostop do e-knjig založbe De Gruyter

Na voljo je enoletni dostop do e-knjig založbe De Gruyter De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection)

De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection) je zbirka več kot 100.000 znanstvenih in strokovnih e-knjig, ki jih objavlja več kot 40 uglednih založnikov (npr. New York University Press, De Gruyter, Harvard University Press). Knjige pokrivajo področja družboslovja, humanistike naravoslovja, tehnike in medicine. Večina knjig je v angleščini ali nemščini.

Za iskanje sta na voljo enostavni in napredni iskalnik, slednji omogoča iskanje tudi po predmetni oznaki in celotnem besedilu.

Do zbirke lahko dostopate preko portala De Gruyter OnlineDostop je omogočen od 17. 5. 2021 do 16. 5. 2022 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK, oddaljeni dostop pa je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane NUK.

Vabljeni k uporabi!

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za arheologijo

Poletni urnik knjižnice