Tajda Jerkič prejela nagrado Mladinskega sveta Slovenije za magistrsko delo

Skupinska fotografija prejemnic priznanj (foto: Matej Pušnik)

Mladinski svet Slovenije (MSS) je letos že petnajstič zaporedoma razpisal natečaj Nagrada MSS za najboljše diplomsko in magistrsko delo s področja mladih za preteklo leto. Organizatorji natečaja so dobitnike nagrad in priznanj za leto 2023 razglasili na zaključni podelitvi, ki se je odvijala 15. 3. 2024 veliki dvorani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje v Ljubljani. Nagrado MSS za magistrsko delo z naslovom Nazaj k zemlji – mladi in ustvarjanje doma na podeželju je prejela raziskovalka na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete Tajda Jerkič. Iskrene čestitke!

Zadnje novice

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani