Srečanje dekana z odpravnico poslov Republike Portugalske v Sloveniji

Lekt. dr. Mojca Medvedšek, dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, gospa Luisa Pais Lowe in doc. dr. Blažka Müller

V četrtek, 22. aprila 2021, se je dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, srečal z odpravnico poslov Republike Portugalske v Sloveniji, gospo Luiso Pais Lowe. Vljudnostnega obiska sta se udeležili tudi lekt. dr. Mojca Medvedšek in doc. dr. Blažka Müller.

27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)
20. 03. 2024

Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.