Oddaja o vplivu meja na ljudi v slovenskem in evropskem prostoru

Oddajo pripravljajo 3. program Radia Slovenija – program Ars, Radio Trst A in slovenski program ORF Celovec.

V redni mesečni oddaji, ki nastaja v sodelovanju 3. programa Radia Slovenija – programa Ars, Radia Trst A in slovenskega programa ORF Celovec, so govorili o vplivu meja na ljudi v slovenskem in evropskem prostoru. Sogovorniki so bili zgodovinarja Marta Verginella in Peter Mikša z Oddelka za zgodovino Filozofske fakultete ter Roman Roblek, pravnik, strokovni svetovalec pri Slovenskem informacijskem centru v Celovcu.

Povezava do oddaje

Zadnje novice

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)