Obisk veleposlanika Republike Argentine

V ponedeljek, 18. 10. 2021, so Filozofsko fakulteto obiskali novoimenovani veleposlanik Republike Argentine, pristojen za Slovenijo, njegova ekscelenca g. Gustavo Eduardo Ainchil, pooblaščena ministrica María Fabiana Logozzo in svetovalec Martín Via. Delegacijo so sprejele dekanja prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, prodekanja za mednarodno sodelovanje izr. prof. dr. Irena Samide in predstavnici kateder za španski jezik in književnost Oddelka za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete. Pogovarjali so se o novih priložnostih za akademsko in kulturno sodelovanje.

Foto: Katja Černe

13. 05. 2022

Srečanje deaknje Filozofske fakultete UL z dekanjo Filozofske fakultete Univerze v Črni gori

11. 05. 2022