Izr. prof. dr. Boštjan Marko Turk imenovan za prodekana Evropske akademije znanosti in umetnosti

Izr. prof. dr. Boštjan Marko Turk (Foto: www.siol.net)

Izr. prof. dr. Boštjan Marko Turk z Oddelka za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete je bil na zasedanju Senata Evropske akademije znanosti in umetnosti v Salzburgu 21. maja 2021 imenovan za prodekana razreda 1, Humanistika. Na mesto prodekana je bil imenovan na predlog dekana razreda.

Iskrene čestitke!

21. 07. 2022

Novosti Znanstvene založbe Filozofske fakultete

15. 07. 2022

Intenzivni program skupnega magistrskega programa KREOL

11. 07. 2022

Viktorija Osolnik Kunc izvoljena v Svet Mednarodne zveze prevajalcev FIT (FIT Council)

Z leve proti desni: Jan Chr. Næss (Norveška), Olga Egorova (Rusija), Annette Schiller (Irska), Viktorija Osolnik Kunc (Slovenija), Ted Wozniak (ZDA), Tiina Tuominen (Finska), Alejandra Jorge (Argentina), Iris Gretchen González Nieto (Kuba), Marta Morros Serret (Španija), Eleanor Cornelius (Južna Afrika), Alexandra Jantscher-Karlhuber (Avstrija).  Na sliki manjkajo: Alison Rodriguez (Nova Zelandija), Victoria Lei Cheng Lai (Macao) in Anming Gao (Kitajska).