Kako bolj varno živeti v nemirnem 21. stoletju?

Med različnimi prireditvami na Slovenskem knjižnem sejmu so tudi različni pogovori. Med prvimi bo v torek, 21. novembra 2023, ob 10. uri na vrsti pogovor z naslovom Kako bolj varno živeti v nemirnem 21. stoletju?

Pogovor je povezan z izidom knjige Ekosistemska družbena ureditev, ki jo je avtor Dušan Plut objavil pri Založbi Univerze v Ljubljani.

Poleg avtorja bosta v pogovoru sodelovala še geograf Tajan Trobec, Oddelek za geografijo Filozofske fakultete, in hidrolog Janez Polajnar, Agencija RS za okolje. Pogovor bo povezoval sourednik knjige Bojan Balkovec, Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete.

Sogovorniki bodo odgovorili na vprašanja ustreznejšega razvoja gospodarstva in družbe in ob tem dodali še aktualizacijo na stanje v Sloveniji leta 2023.

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor