Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko Filozofske Fakultete ter Slovensko-nemško društvo štipendistov vabita na cikel predavanj Dinamika diskurza, ki bo potekal v zimskem semestru pod vodstvom izr. prof. dr. Janje Polajnar Lenarčič in izr. prof. dr. Saše Jeršeta (FF UL). Prvo hibridno predavanje z naslovom Jezik in politika: besedni boji o semantičnih vidikih kot prispevek h krepitvi kulture ozaveščenega razpravljanja bo v ponedeljek, 12. oktobra 2020, ob 18.00 uri (pred 2 in prek Zooma). Predavala bosta prof. dr. Ekkeharda Felder in dr. Janine Luth z Univerze v Heidelbergu. Predavanje z diskusijo bo potekalo v nemškem jeziku. Predavanju lahko sledite na povezavi (Meeting ID: 982 5600 2043, Passcode: 474209).